TERAZİ MODELLERİ
AP

AP Serisi Analitik Teraziler 0,0001 g

 

 

 ModeL  Kapasite (g)  Hassasiyet (g)  Kefe ebadı (mm) Kalibrasyon Sist.
AP-224X 220 0,0001  91 Dahili
AP-224W 220 0,0001  91 Dahili
AP-324X 320 0,0001  91 Dahili
AP-324W 320 0,0001  91 Dahili
 

 

Katalog
AP SERİSİ KATALOĞU

 

 

Genel Özellikler

 

 

 

UniBloc tartım sistemi

Klasik manyetik mekanik ile aluminyum blok teknolojisinin tüm avantajlarını tek parçadan oluşan özel alaşım bir yük hücresinde bir araya getiren bu sistem sayesinde tartım uygulamaları çok daha hızlı, kararlı ve güvenilir hale gelmiştir. Ayrıca teraziler, sıcaklık değişimlerinden çok daha az etkilenir hale gelmiş, çok daha yüksek tepki hızlarına ve köşe yükü (corner load) performansına ulaşmıştır.

 

Numune Hazırlama (yalnızca APW)

Tipik olarak standart bir numune solüsyonunun hazırlanması sıkıcı hesaplamalar gerektirir. AP serisi, otomatik hesaplamalarla süreci basitleştirir.

 

Tampon Çözelti Hazırlama Modu (yalnızca APW)

Sık kullanılan 13 tampon çözeltisi için tarifler standart olarak verilmektedir. Sık kullanılan tampon çözeltileri için hazırlama reçeteleri standart olarak verilmektedir. 

 

Yüksek Güvenlikli Kullanıcı Yönetimi 

İşlemler, kullanıcı kimliği ve parola korumasıyla güvende tutulabilir. Erişim hakları Her kullanıcı için performans gibi yetkisiz işlemleri engellemek için ayrı ayrı belirtildi. Kalibrasyon veya ayarları değiştirme. Kullanıcı kimlikleri barkod yönetimi için de kullanılabilir

 

Minimum Numune Miktarı (Uyarı Fonksiyonu)

Minimum numune miktarına göre tekrarlanabilirlik AP serisi tarafından verilen talimatlara göre tekrar tekrar ölçülerek doğrulanabilir. Oysa minimum numune miktarı, standart sapmadan otomatik olarak tespit edilir ve AP serisine kaydedilir. Minimum numune miktarı ölçümü sırasında yetersiz kalırsa, kullanıcıyı uyarmak için gösterge yanıp söner

 

Kolay Okunabilir OEL Ekran

Organik elektrolüminesans ekranındaki piksel öğeleri ışık yayardığından, ekran karanlık yerlerde bile açıkça görülebilir. Çok dilli ekran özelliği * daha sezgisel bir işletim arabirimi sağlar. Daha geniş bir görüş açısı da görünürlüğünü artırdı. Ölçüm değerleri, ölçüm işlemlerinin etkinliğinin arttırılmasına yardımcı olur.

Görüntü Yakalama İşlevi

Tartı ekranı BMP formatında USB belleğe kaydedilebilir. Kullanıcı adı, tarih / saat, ekran bilgileri ile ayar yapılabilir

 

Çeşitli Düzenlemelere Uygun Verilerin Yazılması

Basılı bilgi içeriğini özelleştirme işlevselliği, çeşitli ISO, GLP, GMP ve diğer gereksinimlerle uyumluluğu desteklemektedir.

 

USB Flash Drive

Standart bir RS232C konektörü, bir USB cihazı ve bir USB ana cihazı bulunur. Artık hem çıktıyı hem bir bilgisayara hem de yazıcıya gönderebilir veya USB flash sürücü, barkod okuyucu veya harici sayısal tuş takımı bağlayabilirsiniz.

 

Periyodik Kalibrasyon Destek İşlevi (yalnızca APW / APX)

AP serisi periyodik denetimleri destekler. Bu fonksiyon, tekrarlanabilirlik, köşe yükü hatası ve doğrusallıkla ilgili denetimi, ekranda görüntülenen talimatları izleyerek sağlar

 

Yoğunluk Ölçümü (Tüm modeller)

Tercihe bağlı bir yoğunluk kiti ile birlikte, terazi, özel  olarak yoğunluk ölçmek için kullanılabilir. Platin kullanarak, sıvının yoğunluğu ölçülebilir. Terazi metallerin, kauçukların, plastikler ve diğer malzemelerin yoğunluklarını kolaylıkla ölçebilir.

 

PSC ve Saat-CAL (yalnızca APW / APX)

Mükemmel bir Kişisel Kalibrasyon (PSC) işlevine sahiptir. Analitik terazi otomatik olarak hassasiyeti etkileyebilecek ve otomatik olarak çalışmaya başlayabilecek herhangi bir sıcaklık değişikliği tespit eder. Kalibrasyon, Saat-CAL işlevi önceden belirlenmiş bir saatte otomatik kalibrasyona olanak tanır (örneğin, Işe başlamadan önce, öğle yemeğinde veya çalışma saatlerinden sonra).

 

WindowsDirect İletişim Fonksiyonu

Bir bilgisayara tartım verileri göndermek için yalnızca bir kablo yeterlidir. WindowsDirect tartım verilerini Excel veya diğer Windows uygulamalarına herhangi bir veri iletişim yazılımı yüklemesi olmadan göndermek zorunda kalmadan gönderin. Tek gereken bir RS-232C kablosudur. Standart AutoPrint işlevlerini tipik elektronik tablo işlevleriyle birleştirerek zorlu uygulamaları bile kolayca otomatikleştirebilirsiniz.

 

Dahili Saat İşlevi

İsteğe bağlı yazıcı çalışırken, tarih ve zaman verilerinin kayıtları üretilebilir. Kalibrasyon raporları ayrıca tarih ve zaman bilgileri içerir şekilde olabilir, böylece GLP, GMP ve ISO-9000 gereksinimlerini karşılayan tartım kontrolünü ve izlenebilirliği sağlanmış olur.

 

Adet Sayma Modu (Sayma Fonksiyonu)

Adet Sayma Modu numunenin tane-parça olarak sayılmasını sağlamaktadır.

 

Analog Bar Grafik Gösterimi

Barın uzunluğu ağırlığa göre değişir. Çok kullanışlı bir işlevi vardır, çünkü bir bakışta tartı terazisinde ne kadar çok yerden olabileceğini görmenizi sağlar.

 

Anasayfa | Haberler | Teraziler | Terazi Şartnameleri | İletişim
info@ilkaymuhendislik.com
2011©İlkay Tarım Ürünleri